Team- en groepsindeling

TEAM3

Het team

 

Samenstelling team 2018-2019:

Afke Terpstra - leerkracht groep 1-2

afke.terpstra@gearhing.net

Gea Zwaagstra - locatie coördinator en leerkracht groep 1-2

gea.zwaagstra@gearhing.net

Nelie Veenstra - leerkracht groep 3-4-5

nelie.veenstra@gearhing.net

Amanda Hoekstra - leerkracht groep 6-7-8

amanda.hoekstra@gearhing.net

Tjitte Anema - leerkracht groep 6-7-8

tjitte.anema@gearhing.net

Irma Emmerig - leerkracht groep 6-7-8

irma.emmerig@gearhing.net

 

Gretha Rijpstra - intern begeleider

gretha.rijpstra@gearhing.net

 

Onderwijsteam 4:

Arnold Oosterdijk - directeur onderwijsteam 4

arnold.oosterdijk@gearhing.net

Geart Rypkema - adjunct directeur

geart.rypkema@gearhing.net

Thijs van der Veen - manager bedrijfsvoering

thijs.van.der.veen@gearhing.net

Mattie Dijkstra - administratief medewerkster

mattie.dijkstra@gearhing.net

 

 

 klik hier voor de formatie voor schooljaar 2018-2019